Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti

Kas mes?

SOUND SERVICE – tai garso ir vaizdo technikos salonas, prekiaujantis pasaulinio garso, laiko patikrintais namų bei automobilinės garso aparatūros ženklais. Galimybė pirkti išsimokėtinai, garantuotas optimalus kainos ir kokybės santykis.

Savo veiklą pradėję dar 2002 metais stengėmės susipažinti su kuo daugiau pasaulinių technikos gamintojų produktų. Kadangi kiekvieno žmogaus skonis ir reikalavimai skirtingi, kiekvienu atveju mūsų sprendimai taip pat - skirtingi. Mes žinome, kad tik itin gerai pažinę techikos produktus, jų galimybes bei savybes galėsime savo klientams pasiūlyti patį optimaliausią ir labiausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą tiek jo automobiliui, tiek namams.


KĄ MES DAROME?

PATALPOSE: Projektuojame, konsultuojame garso ir vaizdo sistemų parinkimo klausimais butuose, namuose, komercinėse patalpose; Parenkame vaizdo projektorius bei ekranus; Įrengiame namų kino kambarius; Įmontuojame lubinius bei sieninius garsiakalbius; Diegamiame Multiroom sistemas; Reguliuojame ir deriname garso bei vaizdo sistemas.

AUTOMOBILIUOSE: Komplektuojame, deriname garso ir vaizdo sistemas; Instaliuojame laidus; Standartinėse ir nestandartinėse vietose montuojame CD/DVD grotuvus, monitorius, garso stiprintuvus, garsiakalbius, žemadažnius; Gaminame, perdarome ar persiuvame automobilio apdailos detales; Mažiname triukšmus, naudojant vibro bei garso izoliacines medžiagas; Paruošiame automobilius garso varžyboms; Montuojame parkavimo sistemas, laisvų rankų įrangą, navigacines sistemas; Tonuojame stiklus.

Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti