Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti

Audi darbų galerija: Audi A6 garsas ir izoliacija

Bekompromisė garso atkūrimo kokybė! Būtent toks tikslas buvo iškeltas šiai garso sistemai. Darbai pradėti nuo maksimalios salono garso izoliacijos. Absoliučiai visas automobilis buvo padengtas vibracijas ir garsą slopinančiom Gladen Audio garso izoliacinėm medžiagom (kai kur keliais sluoksniais). Po šių darbų automobilis tapo neįtikėtinai tylus net ir važiuojant itin dideliu greičiu. 

Sekantis etapas garso sistemos komplektacija. Buvo nuspręsta kad nauja sistema turi itin stipriai integruotis į orginalią Audi MMi sistemą, salono bendras vaizdas neturi nukentėti, bei automobilio bagažinės tūris neturi sumažėti. 

Šioje sistemoje panaudojome aukščiausios serijos Flux Reference trijų juostų garsiakalbių sistemą, kurios atkuriamas garsas yra vienas geriausių pasaulyje. Garsą apdoroja taip pat vienas iš geriausių pasaulyje -  aukščiausios serijos Pioneer Carozzeria skaitmeninins garso procesorius, USB skaitytuvas ir medijos kontroleris su ekranu. Taip pat naudojome Mobridge DA1 garso adapterį kuris iš orginalios Audi MMi sistemos pasiima itin aukštos kokybės skaitmeninį signalą ir eliminuoja gamyklinį garso stiprintuvą. 

Garsiakalbius stiprina mūsų itin mėgiami 4 vienetai  Mosconi AS100,2 stiprintuvai, kurie turi itin puikų garso atkūrimą, tačiau ne itin brangią kainą.

Žemų dažnių garsiakalbis - Phass SW1025.Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti