Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti

Honda darbų galerija: Honda Acord

GARSAS BE JOKIŲ KOMPROMISŲ!!! Būten tokia užduotis iškelta šiai Honda Acord garso sistemai. Taip pat buvo nuspresta, kad automobilis turi dalyvauti garso kokybės varžybose. Pati sistemos schema yra nestandartinė, nes pagrindinis naudojamas sistemos garso grotuvas yra telfeonas iš kurio imamas skaitmeninis signalas ir paduodamas tiesiai į išorinį garso procesorių. FM stotis ir CD klausoma per originalų automobilio grotuvą. Naudojant tokį sprendimą garso kokybė nei kiek neatsilieka nuo aukščiausios klasės HI-END automobilinių grotuvų, tačiau šiuo atveju išlieka originalus estetinis automobilio salono vaizdas bei valdymas. 

Garso sistemos elementai pasirinkti pačios aukščiausios klasės. Akustika - nuostabaus ir išskirtinio vokiečių gamintojo FLUX. Garso stiprintuvai - vieni iš geriausių šiuo metu gaminamų pasaulyje - MOSCONI. 

Itin didelis dėmesys buvo skirtas akustikos montavimui ir vietų paruošimui. Automobiliui atlikome pilną vibro/garso izoliaciją. Specialiomis antivibracinėmis pastomis padengėme salono apdailos detales. 

Šis projektas vystomas etapais ir tobilinamas palaipsniui. Šiuo metu jis yra pabaigtas 80%. Iki maksimalaus rezultato liko išrinkti šiai sistemai optimaliausius akustinius bei tarblokinius kabelius. Sumontuoti dar viena papildomą Mosconi stiprintuvą.

Rezultatas: Ši sistema nepaliko nei vieno abejingo klausytojo. Visi lieka sužavėti šios sistemos kokybišku ir natūraliu garso atkūrimu bei dinamika. 

Laimėjimai: Šio automobilio sistema kolkas spėjo startuoti tik vienose garso kokybės varžybose 2013 metų vasaros pabaigoje. Latvijoje vyko pačių geriausių automobilinių garso sistemų savininkų suvažiavimas bei GERIAUSIOS PABALTIJO GARSO SISTEMOS rinkimai. Čia susirinko nepilnai 20 - pačių tituluočiausių autoomobilių iš Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Ši Honda Acord sistema užėmė itin garbingą 5 vietą itin nedaug atsilikuosi nuo Suomijos dalyvių, kurių sistemos yra Europos čempionės.Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti