Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/soundser/domains/hifistudija.lt/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/templates/currency-switchers/legacy-dropdown) is not within the allowed path(s): (/home/soundser/domains/soundservice.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/soundser/domains/soundservice.lt/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/inc/template-classes/currency-switcher/class-wcml-currency-switcher-template.php on line 190

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/soundser/domains/hifistudija.lt/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/templates/language-switchers) is not within the allowed path(s): (/home/soundser/domains/soundservice.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/soundser/domains/soundservice.lt/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/language-switcher/class-wpml-ls-template.php on line 200
+370 600 47347 info@soundservice.lt P. Lukšio g. 18, Vilnius

POLK AUDIO

POLK AUDIO
OMNI S2R

Pakraunama belaidė kolonėlė, kuri gali būti naudojama bet kurioje aplinkoje – net ir lauke. Pakrauta kolonėlės baterija veiks apie 10 valandų, iki 30 metrų atstumu nuo jūsų bevielio ryšio maršrutizatoriaus.

249.00 vnt

Išankstinis užsakymas

Share this product

Aprašymas

POLK AUDIO OMNI S2R Wireless Multi Room pakraunama belaidė kolonėlė

 

Omni S2 Įkraunama kolonėlė siūlo kokybišką belaidį muzikos transliavimo sprendimą. S2 yra pagaminta iš tvirtos ABS plastmasės ir turi ličio-jonų bateriją, kad ji galėtų veikti iki 30 metrų nuo jūsų bevielio ryšio maršrutizatoriaus, net lauke. Pakrauta kolonėlės baterija veiks apie 10 valandų vidutinio klausymosi lygiu. OMNI S2R yra atspari atsitiktiniam vandens patekimui ir saulės poveikiui, todėl gali būti naudojama lauko sąlygomis.

 

Omni S2R dalis Omni rinkinio bevielių produktų, kurie leidžia jums valdyti tai, ką norite klausytis iš telefono, planšetės ar kompiuterio ir transliuoti jį belaidžiu būdu bet kurioje patalpoje.

 

Stream yra pati populiariausia internetinė muzikos transliavimo paslauga, įskaitant Pandora ir Songza. Paslaugos, kaip KKBox, QQMusic ir Deezer yra prieinami pasirinktose šalyse.

 

Išmatavimai:

Gylis: 4.49 in / 11.4 cm

Aukštis: 2.99 in / 7.60 cm

Plotis: 8.62 in / 21.90 cm

Įėjimai: Analoginis

Spalva

Pilka

Stiprinimas

Aktyvus

Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@soundservice.lt arba telefonu +370 600 47347.

Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@soundservice.lt arba telefonu +370 600 47347.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Soundservice