+370 600 47347 info@soundservice.lt P. Lukšio g. 18, Vilnius

MARANTZ

MARANTZ
NR1608 Black
Išparduota

7.2 kanalų Marantz namų kino stiprintuvas su WiFi ir Bluetooth bei Dolby Atmos palaikymu.

749.00 vnt

Prekės prieinamumas: klausti

Share this product

Aprašymas

Aukštos kokybės AV imtumas, užimantis labai mažai vietos – tai NR1608. Aukštos srovės diskretus 7 kanalų stiprintuvas, įtraukiantis 3D garsas dėka Dolby Atmos ir DTS:X palaikymo. Naujausios HDMI jungtys su HDCP 2.2 palaikymu ir net 8 HDMI įėjimai, praleidžiantys naujausius vaizdo formatus – 4K Ultra HD, 4:4:4 Pure Color, BT.2020, HDR bei Dolvy Vision. Bluetooth ir Airplay leis kokybiškai klausytis muzikos belaidžiu būdu, HEOS multiroom sistemos palaikymas bei valdymas išmaniuoju įrenginiu.

 

Pagrindinės funkcijos:

7-kanalų diskretus stiprintuvas su 90 W kanalui Užtektinai galios užpildyti vidutinio dydžio kambarius žymiu Marantz garsu

4K/60 Hz vaizdo palaikymas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR bei BT.2020. Dolby Vision ir Hybrid Log Gamma Naujausi HDMI standartai

8 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu Pakankamai įėjimų visų reikiamų šaltinių pajungimui

Analoginio vaizdo į HDMI konvertavimas ir SD/HD raiškos didinimas iki 4K Full HD ir netgi Ultra HD vaizdo raiška iš standartinių DVD ar analoginių vaizdo įrašų

Dolby Atmos (iki 5.1.2) ir DTS:X Įtraukiantis 3D garsas su viršutinio kanalo efektais

Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz palaikymuy Geresnis tinklo ryšys tankiai apgyvendintose vietovėse

HEOS belaidės multiroom sistemos integracija Kartu su kitomis HEOS kolonėlėmis galėsite mėgautis muzika visame name ir valdyti sistemą išmaniuoju įrenginiu

AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming Priėjimas prie praktiškai visų internetinių muzikos šaltinių

DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas Aukštos raiškos audio atkūrimas Hi-Fi entuziastams

Audyssey MultEQ, Dynamic Volume ir Dynamic EQ Suteikiamas puikus kambario/kolonėlių sukalibravimas

Audyssey MultEQ Editor aplikacija (priemana už EUR 20 iš Appstore ir Google Play) Profesionalus garso parametrų reguliavimas

Spalvotos kolonėlių jungtys, Nustatymų vedlys, Pažangi grafinė vartotojo sąsaja Paprastas paleidimas, konfigūravimas ir naudojimas

isf vaizdo kalibravimas Paruoštas profesionaliam vaizdo kalibravimui televizoriui ar projektoriui

Multi-room/Multi-source (2 garso zonos) Žiūrėkite filmą pagrindiniame kambaryje ir klausykite muzikos kitame

Pažangus ECO režimas su off/on/auto nustatymais Elektros energijos tausojimas neprarandant garso kokybės

 

Specifikacijos:

Internetinė radija: vTuner

USB jungtis: USB Audio

Kanalų skaičius: 7

Galia, W (8/4ohm): 7×90 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)

Linijinių įėjimų sk.: 3

Linijinių išėjimų sk.: 1

HDMI In/Out: 8/1

“Multiroom” zonų skaičius: 2

Spalvos: juoda, sidabro-aukso

Išmatavimai, cm (A/P/G): 10,5 / 44,0 / 37,6

Svoris, kg: 8,3

Energijos suvartojimas, W: 250

 

Galingas 7 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu

NR1608 stiprintuvo dalis pasižymi diskrečiais aukštos srovės išėjimo stiprintuvais dinamiškam garsui tiek muzikos, tiek filmų atkūrime. Identiška 90W galia kiekviename kanale, žemos varžos kolonėlių palaikymas ir puiki garso kontrolė. Tuo tarpu Eco režimas leidžia sutaupyti energiją neprarandant dinamiškumo.

 

Naujausios HDMI jungtys, HDR, Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2

8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas priekyje, sukuria pažangią NR1608 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas.

 

Dolby Atmos & DTS:X

Patirkite trimatį garsą su Dolby Atmos. Šio naujo garso formato pagalbą galėsite prijungti dvi papildomas viršutinio kanalo kolonėles ir jaustis lyg būtumėte pačiame veiksmo centre.

 

DTS:X

taip pat suteikia itin tikrovišką trimatį garsą Jūsų namuose. Šie nauji garso formatai įtrauks Jus į nepamirštamą garso potyrį ir leis mėgautis filmais ar žaidimais, kaip niekada iki šiol.

 

Integruotas Bluetooth, WiFi ir Airplay

NR1608 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.

 

HEOS: tobulas sprendimas belaidei multiroom sistemai

Su integruotu HEOS palaikymu, NR1608 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.

Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių

 

Marantz 2016 AVR Remote aplikacija

Marantz 2016 AVR nuotolinio valdymo aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.

 

Aukštos raiškos Audio

NR1508 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje ar iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.

 

Audyssey MultEQ lengvam sureguliavimui

Naudodami komplekte esantį mikrofoną, Audyssey MultEQ pagalba sukalibruosite kolonėles pagal Jūsų patalpą. Tikslus DSP procesorius pritaiko akustikos korekcijos filtrus ir suteikia natūraliausią bei tiksliausią skambesį.

 

The Audyssey MultEQ Editor aplikacija

NR1608 palaiko naują Audyssey MultEQ Editor aplikaciją, kurios pagalba galėsite stabėti ir profesionaliai sukalibruoti kolonėles, taip dar tiksliau priderinant visą sistemą prie Jūsų patalpos ar asmeninio garso skonio.

The Audyssey MultEQ Editor aplikacija prienama Apple Store ar Google Play parduotuvėse.

 

Du žemų dažnių kolonėlių išėjimai

Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.

 

Multi-Source/Multi-room

Ko beprireiktų Jums, NR1608 tą suteikia. Galite mėgautis 5.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų arba atskirą stipritnuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų.

 

Smart TV pajungimas

Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.

 

Paprastos Smart Select funkcijos

4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

 

Lengva sureguliuoti ir naudotis

NR1608 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis displėjus su nustatytmų vedliu leis lengvai pajungti ir sureguliuoti imtuvą.

 

Daugiau nei 60 metų audiofilinio palikimo

Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją kuriant audio komponentus, juos tobulinant siekiant aukščiausios garso kokybės. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime, NR1508 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi.

Spalva

Juoda

USB skaitymas

Taip

Jungtys (įėjimai)

Analoginis (RCA), HDMI, Koaksialinis, Optinis Toslink, USB

Jungtys (išėjimai)

HDMI

WI-FI valdymas

Taip

Internet. muzikos servisai

Spotify

Airplay

Taip

Bluetooth

Taip

Kanalų skaičius

7

Zonos

2

Dydis

Standartinis

Phono įėjimas

Ne

Subwoofer išėjimas

Taip

Sinchronizavimas su TV (ARC)

Ne

Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@soundservice.lt arba telefonu +370 600 47347.

Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@soundservice.lt arba telefonu +370 600 47347.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Soundservice