+370 600 47347 info@soundservice.lt P. Lukšio g. 18, Vilnius

MARANTZ

MARANTZ
SR7012 Black

Namų kino stiprintuvas, pasižymintis įstabiu 3D erdviniu garsu bei naujausiomis technologijomis – Dolby Atmos, DTS:X bei Auro 3D.

 

1,799.00 vnt

Neturime

Share this product

Aprašymas

Aukščiausios klasės Marantz AV stiprintuvas – SR7012, pasižymintis įstabiu 3D erdviniu garsu su naujausiomis technologijomis – Dolby Atmos, DTS:X bei Auro 3D.

Marantz namų kino stiprintuvai pasižymi ne tik puikiu erdvinio garso, tačiau ir muzikos atkūrimu. SR7012 apjungia naujausias technologijas įtraukiančiai filmų patirčiai, naudojant 4K raišką ir 3D garso formatus bei itin kruopščiai suderinant audio atkūrimą. Marantz nemano, kad namų kino stiprintuvas turi aukoti muzikos atkūrimo kokybę, todėl SR7012 suprojektuotas būti visapusišku High-End namų pramogų centru. Stiprintuvas turi plačias muzikos klausymo galimybes, įskaitant belaidį itin aukštos raiškos muzikos klausymą, Bluetooth ir Airplay bei HEOS belaidę multiroom technologiją.

 

Pagrindinės savybės:

● 9.2 kanalo AV imtuvas su 200W galios kiekvienam kanalui > Pakankamai galios užpildyti dideles patalpas žymiu Marantz garsu

● 4K/60 Hz vaizdo perdavimas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR, BT.2020 , Dolby Vision ir HLG (Hybrid Log Gamma) praleidimas > Naujausi HDMI standartai ateities formatų suderinimui

● 8 HDMI įėjimai (1 priekyje) su pilnu HDCP 2.2 palaikymu; 3 HDMI išėjimai (įsk. Zone 2 išėjimą) > Plačios galimybės: vienu metu galite pajungti TV ir projektorių ir antros zonos ekraną kitame kambaryje

● eARC (Enhanced Audio Return Channel) palaikymas su programinės įrangos atnaujinimu > eARC palaiko pažangiausius audio formatus, kaip Dolby Atmos ir DTS:X per vieną HDMI sujungimą tarp stiprintuvo ir suderinamo TV

● Analoginis į HDMI konvertavimas bei SD į HD/4K raiškos didinimas > HD vaizdo kokybė iš analoginių ar DVD įrašų

● Dolby Atmos (iki 7.1.4 su išoriniu 2 kanalų stiprintuvu), DTS:X™, ir Auro-3D integruoti > Įtraukiantis 3D garsas su viršutinio kanalo efektais

● Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz dual band palaikymu > Stabilesnis ryšys net ir tankiai gyvenamose vietoviese

● Integruota HEOS belaidė Multi-Room garso technologija > Integruojamas su kitais HEOS įrenginiais norint įgarsinti visą namą ar kitas patalpas

● AirPlay, Bluetooth, Internetinė radija, Spotify Connect, TIDAL, Deezer ir daugiau > Priėjimas prie praktiškai visų internetinių muzikos šaltinių

● DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas > Aukštos raiškos muzikos klausymas su “gapless” grojimu

● Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume ir Dynamic EQ > Geriausia įmanoma kambario garso optimizacija

● Spalvotos kolonėlių jungtys, Nustatymų vedlys, Marantz 2016 AVR Remote aplikacija > Lengvas pajungimas, suderinimas ir naudojimas

● Pažangus ECO režimas su off/on/auto nustatymais > Energijos tausojimas nepakenkiant garso atkūrimui

● Pažangūs multiroom sprendimai; 11.2-kanalo procesorius su pre-out išėjimais visiems kanalams; RS232 valdymas; Crestron Connected technologija > Garsas ir vaizdas visuose namuose; išplečiamas erdvinis garsas; paruoštas išorinių namų automatikos sistemų pajungimui

 

Specifikacija:

Internetinė radija

Palaikomi garso formatai: FLAC, WAV, AIFF, ALAC, DSD (up to DSD5.6), MP3, WMA, AAC

Grojimas iš kompiuterio: Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others *

USB jungtis: USB-A

Bluetooth ryšys

Wi-Fi ryšys

Kanalų skaičius: 11

Galia, W (8/4ohm): 7×200 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)

Linijinių įėjimų sk.: 6

Linijinių išėjimų sk.: 11.2 (Multichannel Pre Out)

HDMI In/Out: 8/3

“Multiroom” zonų skaičius: 3

Spalva: Juoda

Išmatavimai, cm (A/P/G): 18,5 x 44,0 x 44,1 (24,7 x 44,0 x 44,1 su vertikalia antena)

Svoris, kg: 14,2

HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC; HEOS Multiroom integrated; TV Sound grouping

Energijos suvartojimas, W: 710

 

Galingas 9 kanalų diskretus stiprintuvas, ECO režimas

SR7012 sumontuoti identiški aukštos srovės stiprintuvai visuose 9 kanaluose nuostabiam garso atkūrimui tiek klausant muzikos, tiek žiūrint filmus. Kiekvienas kanalas turi 200W galios ir palaiko žemos varžos kolonėles, todėl prie stiprintuvo galėsite jungti praktiškai bet kokias mėgstamas kolonėles. Norint mėgautis 3D garsu, galite nustatyti 7.1.2 arba 5.1.4 režimą be papildomo išorinio stiprintuvo arba išplėsti formatą iki 7.1.4 su išorinio 2 kanalų stiprintuvu naudojant 11.2 procesorių. Tuo tarpu ECO režimas suteikia energijos tausojimą. Pagal situaciją arba sumažinamas maksimalus stiprintuvo galingumas, arba pritaikoma žemos galios strategija, tačiau tai nepakenkia puikiai stiprintuvo garso kokybei.

 

Naujausi HDMI formatai; HDCP 2.2 palaikymas

8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas – priekyje, sukuria pažangią SR7012 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, tokius kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020, 21:0 vaizdo formatą bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas. HLG (hybrid log gamma), naujas HDR formatas, bus prieinamas su programinės įrangos atnaujinimu. Vaizdo procesorius apdoroja ir padidina SD raiškos įrašus iki 4K Ultra HD. Trys HDMI išėjimai, iš kurių du naudojami pagrindinei zonai (pvz. TV ir projektoriaus pajungimui) ir trečiasis antrai zonai.

 

Dolby Atmos

Pajuskite kiekvieną dimensiją su Dolby Atmos. Tai itin įtraukiantis 3D garsas, kuris leis mėgautis filmų garso takeliais itin tikroviškai. Mėgaukitės 5.1 ar 7.1 erdviniu garsu ir papildomomis 4 viršutinio kanalo kolonėlėmis.

 

DTS:X

DTS:X garso formatas tiksliai paskirsto garsus trimatėje erdvėje, sukurdamas itin tikrovišką erdvinį garsą namuose. Padidintas realizmo pojūtis tiesiog įtraukia žiūrovus į filmą.

 

Auro-3D

Pasinerkite į itin tikrovišką trimatį garsą žiūrint filmus, klausantis muzikos ar žaidžiant žaidimus.

 

HDMI eARC Objektinio garso palaikymas

eARC (Enhanced Audio Return Channel) palaiko Dolby Atmos ir DTS:X tiesiai iš Jūsų televizoriaus per HDMI jungtį. Ši savybė bus prienama su programinės įrangos atnaujinimu.

 

Integruotas Bluetooth, Wi-Fi, ir AirPlay

SR7012 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui, net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.

 

Pristatome HEOS: Jūsų tobulą belaidžio Multi-Room garso sprendimą

Su integruotu HEOS palaikymu, SR7012 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.

Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių.

 

Marantz 2016 AVR Remote aplikacija

Marantz 2016 AVR nuotolinio valdymo aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.

 

Aukštos raiškos Audio

SR7012 su 24-bit/192-kHz raiškos DAC suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje, arba iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.

 

Pažangus 32-bit D/A konverteris

Optimaliai garso raiškai ir mažiausiems iškraipymams, SR7012 aprūpintas reference klasės 32-bit AKM skaitmeniniu/analoginiu konverteriu. Tai užtikrina aukštą garso raišką ir tikslų kanalų suderinimą maloniam klausymui.

 

Aukštos klasės Audio komponentai; Marantz HDAM ir Srovinio grįžtamojo ryšio technologija

Išskirtinė Marantz HDAM technologija, esanti Reference klasės įrenginiuose, iki minimumo sumažina pašalinius triukšmus, praplečia dažnių juostą. Garsas tampa itin greitas ir dinamiškas, ypač klausantis aukštos raiškos įrašų.

Taip pat, SR7012 pasižymi Current Feedback grįžtamojo ryšio technologija. Tai Marantz inovacija, sukurta ir įdiegta audiofiliniuose stiprintuvuose jau daugiau, nei prieš 60 metų.

 

Pažangi Audyssey MultEQ XT32 kambario kalibravimo sistema

Aprūpintas geriausia Audyssey MultEQ XT32 kambario kalibravimo sistema, SR7012 naudoja pažangius DSP algoritmus. Su komplekte esančiu mikrofonu stiprintuvas „išanalizuoja“ ir sureguliuoja visas kolonėles, įskaitant ir žemų dažnių, net 8 skirtingose vietose ir pritaiko tikslius filtrus, kad garsas būtų maksimaliai optimizuotas prie Jūsų patalpos. Audyssey Dynamic Volume išlygina garsą ir sumažina erzinančius šuolius (pvz. TV reklamuose), dėl ko galite mėgautis švariu dialogu, muzika ir efektais, net ir esant mažam garso lygiui. Audyssey Low Frequency Containment naudoja pažangius psichoakustinius algoritmus, norint išgauti visos dažnių juostos balansą, gilų bosą, tačiau tuo pačiu netrukdant kaimynams ar esantiems kituose kambariuose. Audyssey Sub EQ HT turi skaitmeninį garso procesorių kiekvienai žemų dažnių kolonėlei ir leidžia sukurti gilesnį bosą, tuo pačiu pagerinant tikslumą, lyginant su vieno žemadažnio konfigūracija.

 

Audyssey MultEQ Editor Aplikacija

SR7012 palaiko naują MultEQ Editor aplikaciją. Lįskite “po dangčiu” ir reguliuokite nustatymus iki mažiausių smulkmenų, taip priderinant garsą prie savo pomėgių ir akustinių patalpos problemų.

 

Galite peržiūrėti kolonėllių nustatymus, patikrinti, ar viskas teisingai sujungta

Žiūrėti „prieš ir po“ Audyssey kalibravimo rezultatus, kas padės identifikuoti patalpos problemas.

Reguliuoti Audyssey kreivę kiekvienam kanalui

Reguliuoti ekvalaizerio nustatymų intervalą kiekvienai kolonėlių porai.

Pasirinkti tarp dviejų aukštų dažnių nukirtimo kreivių

Įjungti/Išjungti vidutinių dažnių kompensavimą, padarant vokalą ryškesnį ar švelnesnį

Išsaugoti ir atkurti nustatymus

Audyssey MultEQ Editor aplikacija Android ir iOS prieinama Apple AppStore, arba Google Play Store.

 

Išorinio valdymo galimybės

SR7012 turi plačias išorinių įrenginių pajungimo galimybes. Tai remote control įėjimas ir išėjimas, flasher įėjimas bei 12V trigger išėjimas. Taip pat stiprintuvą galite tiesiogiai sujungti su namų automatikos sistemomis per RS-232C jungtį. SR6012 taip pat gali būti pajungiamas per tinklą IP pagalba bei turi integruotą Crestron Connected sistemą greitam ir lengvam pajungimui prie namų automatikos sistemos.

 

Du žemų dažnių kolonėlių išėjimai

Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.

 

Multi-Source/Multi-room

Ko beprireiktų Jums, SR7012 tą suteikia. Galite mėgautis 7.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų, arba atskirą stipritnuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų.

 

Smart TV sujungimas

Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.

 

Paprastos Smart Select funkcijos

4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

 

Lengva pajungti  ir sukonfigūruoti

SR7012 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis vaizdas su nustatytmų vedliu leis lengvai pajungti ir sureguliuoti imtuvą.

 

Daugiau, nei 60 metų audiofilinio palikimo

Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją, kuriant audio komponentus, juos tobulinant, siekiant aukščiausios garso kokybės. SR7012 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime.

Spalva

Juoda

USB skaitymas

Taip

Jungtys (įėjimai)

Analoginis (RCA), HDMI, Koaksialinis, Optinis Toslink, USB

Jungtys (išėjimai)

Analoginis (RCA), HDMI

Bevielis muzikos siuntimas

Taip

WI-FI valdymas

Ne

Internet. muzikos servisai

Deezer, Napster, Spotify, Tidal

Airplay

Taip

Bluetooth

Taip

Kanalų skaičius

9

Zonos

2

Dydis

Standartinis

Phono įėjimas

Taip

Subwoofer išėjimas

Taip

Sinchronizavimas su TV (ARC)

Taip

Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@soundservice.lt arba telefonu +370 600 47347.

Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@soundservice.lt arba telefonu +370 600 47347.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Soundservice